Újabb jelentős közlekedésfejlesztés a választókerületben! 
A vármegyei önkormányzat koordinációjában megvalósuló TOP_PLUSZ program keretében új támogatás született:
👉 2,83 milliárd forintból valósul…
Mi a terve Brüsszelnek?
Brüsszel megszorításokat és adóemelést akar Magyarországon.
Többkulcsos adót akar, el akarja törölni a 13. és 14. havi nyugdíjat, fel akarja számolni a családi adórendszert, meg akarja szüntetni a magyar vállalkozások támogatását, és el akarja törölni a bank- és multiadót.
Brüsszel terve világos: fizessenek a magyarok.
A Tisza párt ugyanezt akarja. Tarr Zoltán, a Tisza alelnöke több alkalommal is elismerte, hogy olyan terveik vannak, amikről nem beszélhet, “mert akkor megbuknánk”.
De a titok csak addig titok, amíg őrzik.
A Tisza szakértői sorban kifecsegték: súlyos megszorításokat és adóemeléseket terveznek, pont úgy, ahogyan Brüsszel azt elvárja a párttól.
Mert Brüsszelnek pénzre van szüksége. Nagyon sok pénzre. Az ukrán feneketlen arany WC-n nincs az a pénz, amit ne lehetne lehúzni.
Ezért tervük egyértelmű: kifosztani a magyarokat.
Mi azt mondjuk, állj!
Ez a pénz a magyaroké, a magyar családoké, fiataloké és nyugdíjasoké, nem Brüsszelé és nem Ukrajnáé!
A brüsszeli és kijevi terveknek ellenállunk, nemet mondunk ezekre: Nemzeti Petíciót indítunk, és nem hagyjuk, hogy a Tisza párt Brüsszellel és Kijevvel közösen kirabolja hazánkat!
Nem fizetünk Brüsszelnek! Nem adunk pénzt a háborúra! Nem hagyjuk, hogy a magyarok pénzét a feneketlen ukrán arany WC-n húzzák le!
ADD TOVÁBB!
Csak közösen tudjuk megvédeni a magyarok pénzét!
Újabb jelentős közlekedésfejlesztés a választókerületben! 
A vármegyei önkormányzat koordinációjában megvalósuló TOP_PLUSZ program keretében új támogatás született:
👉 2,83 milliárd forintból valósul…
Új mentőautó Baján - mert a bácskai emberek biztonsága az első.
A Tisza Párt kampánytanácsadója, Kéri László, nyíltan bevallotta, hogy ők végrehajtanák Brüsszel minden követelését.
800 milliárd dollárból 40 évig ki lehetne fizetni az összes magyar nyugdíjat. Ezt akarják odaadni Ukrajnának. Ez a brüsszeli út.
Válasszuk a magyar utat, a biztos választást!
A Fővárosi Törvényszék elsőfokú ítélete egyértelműen kimondta, hogy Magyar Péter hazudott, amikor azt mondta rólam tavaly nagy nyilvánosság előtt, hogy „bécsi és svájci ingatlanokkal rendelkezem”,…
Trump Nobel-békedíjat kapott - ajándékba.
️María Corina Machado venezuelai ellenzéki vezető egy zárt körű fehér házi találkozón átadta Nobel-békedíját Donald Trumpnak.
️
„Úgy gondolom, hogy a mai nap…
2026. január 23-tól Attila kiállítás a Magyar Nemzeti Múzeum-ban!
A Medián már mosakszik…
Jó reggelt, Magyarország!
Ilyen az, amikor a valóság felkapcsolja a lámpát.
Eddig azt hazudták, hogy vezet a Tisza.
De közeledik április 12.
A magyarok nem akarnak háborút, nem…
Magyarországot külföldön is elismerik a kiállásáért