Úgy látszik, hogy ami jó a magyaroknak, az továbbra is rossz a TISZA-nak
️
Támadják is a CT- és MR-telepítéseket és a képalkotó várólistacsökkentési programunkat.
Lelkük rajta! Mi minden fejlesztést meg…
Védőszárnyak – a magyar katonák ismét bizonyítottak!
Úgy látszik, hogy ami jó a magyaroknak, az továbbra is rossz a TISZA-nak
️
Támadják is a CT- és MR-telepítéseket és a képalkotó várólistacsökkentési programunkat.
Lelkük rajta! Mi minden fejlesztést meg…
50-esek klubja, 70.000 követő felett. 🤝
Nem rossz. Úgy tűnik, a józan észnek még mindig többsége van Magyarországon. 
Megszüntették a lakossági fórumokra is fegyverrel járó Ruszin-Szendi Romulusz önkéntes tartalékosi jogviszonyát, nem katona többé.
Brüsszel előtt Patrióta interjú, ma
16:30-kor. Kár kihagyni!


A magyar-amerikai kapcsolatok új aranykorba léptek, amit kétoldalú kapcsolataink minden területén és szintjén érzékelünk.
Samuel Samsonnal, az Amerikai Egyesült Államok Külügyminisztériumának…
Mi azért dolgozunk, hogy az Európai Unió jogszerűen működjön és az európai emberek érdekeit képviselje
Elkezdődött Brüsszelben az energiaügyi miniszterek tanácsa, folytatódnak az ideológiai viták az energiapolitika területén.
Problémás, hogy míg az EU egyik oldalról azt várja, hogy váljunk le teljesen…
A jó és a rossz jogszabályok elfogadása idején is kiállunk a felvidéki magyarok mellett! Most az utóbbi történt, a mi támogatásunk töretlen!
🤝🇨🇱Chile frissen megválasztott patrióta elnöke, José Antonio Kast köszönetet mondott a magyar jobboldalnak a választási győzelme után.