28 év után vívott újra olimpiai döntőt magyar férfi kardcsapat, egy gyönyörű ezüstérem
az eredmény!

Gratulálok Szilágyi Áronnak, Szatmári Andrásnak, Gémesi Csanádnak és Rabb Krisztiánnak!
28 év után vívott újra olimpiai döntőt magyar férfi kardcsapat, egy gyönyörű ezüstérem
az eredmény!

Gratulálok Szilágyi Áronnak, Szatmári Andrásnak, Gémesi Csanádnak és Rabb Krisztiánnak!
Ezüstérmes a magyar férfi kardcsapat! 


❤️

Ezüstérmes Milák Kristóf!
🏊🇭🇺
❤🤍
Bravúros 
A férfi kardcsapat előtt le a kalappal! 



️
Milák 
Egyik szemem sír, másik nevet. 
Ezüstös este
Szépen csillog az ezüst is. Fantasztikus vívás a férfi kardcsapattól.
Gratulálok!
MTI
Gratulálok!
Ezüstérmes Milák Kristóf 200 méter pillangón🏊🏻👏
MTI
OLIMPIAI EZÜSTÉRMES A FÉRFI KARDCSAPAT!
Szép volt fiúk, köszönjük! 
BRÉKING
Olimpiai ezüstérmes a Szilágyi Áron, Szatmári András, Gémesi Csanád és Rabb Krisztián alkotta magyar férfi kardcsapat.
Szép volt, fiúk!

Milák Kristóf olimpiai ezüstérmes 200 méter pillangón!
Gratulálunk! 
