A magyar gazdák számíthatnak ránk, mert nekünk a magyar érdek az első.
Zászlófelvonás - Békés vármegyébe „kihelyezett” Sándor-palota
Ünnepélyes, katonai tiszteletadással egybekötött zászlófelvonással vette kezdetét a Békés vármegyébe “kihelyezett” Sándor-palota.
Köszönöm…
Orbán Viktor: Ha mi nem képviseljük a magyar érdekeket, akkor senki más nem fogja.
Karmelita kolostor - Gazdasági Kabinet
Napló/2322: Kirgizisztánból érkezett Lakitelekre, a Hungarikum Ligetbe a kirgiz televízió két munkatársa. A Manasz kirgiz hőseposz énekmondójának szobrát is filmezték. Beszéltem a kirgiz-magyar…
A Gondosóra-programra eddig már 450 ezer 65 év feletti regisztrált.
️78 milliárd forint többlettámogatást utal a kormány az önkormányzatoknak a tanárok béremeléséhez.
1,5 millió ember töltötte ki a nemzeti konzultációt.
Köszönjük mindenkinek!
1,5 millió ember töltötte ki a nemzeti konzultációt. Köszönöm mindenkinek!
A mi jövőnk aligha lehet más, mint egy magyar jövő.
Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!