Brüsszel azért nem küldi a nekünk járó uniós forrásokat, mert nem adjuk be a derekunkat a háborús ügyekben.
Hónapok óta megy a nyomásgyakorlás: európai parlamenti elítélő nyilatkozatok formájában vagy…
Egy célért küzdeni egy csapatban, ahol mindenki hozzáteszi a maga erejét és a tehetségét, szövetségessé és bajtárssá válva – ez a közös a sportolókban és a katonákban.
Öröm és megtiszteltetés, Magyarország adhat otthont az UEFA Európa-liga ma esti döntőjének, ahol két olyan csapat méri össze az erejét, amelyeknek korábban magyar edzőjük is volt.
Brüsszel azért nem küldi a nekünk járó uniós forrásokat, mert nem adjuk be a derekunkat a háborús ügyekben.
Hónapok óta megy a nyomásgyakorlás: európai parlamenti elítélő nyilatkozatok formájában vagy…
A 2024-es költségvetésben jelentős forrásokat fordítunk újra a haderőfejlesztésre.
Ezért van szükség az új beruházási törvényre.
A magyar katonák, az ENSZ biztonsági tanácsának határozata alapján működő KFOR békefenntartó művelet keretében, Észak-Koszovóban sikerrel teljesítették rendkívül nehéz feladatukat.
Zvecsán településen…
48 - Álomból valóság!
A FradiMédia filmje az idei történelmi nemzetközi szezonunkról ma este 18:30-tól az Európa-liga-döntő előtt az M4 Sporton.
A mai bizottsági ülésen a koszovói helyzetről, a magyar katonák helytállásáról kapunk tájékoztatást.
A baloldal támogatja a szankciókat és fegyvereket szállítana
️ a baloldal háborúpárti
️
Több százan gyújtottak gyertyát a Szemlőhegyi-barlang feletti parkban Suhajda Szilárd emlékére. 