egy a 14 grafikonomból! köszönöm Talabér Márta polgármester asszony!
️



Értelmetlen Magyar Péter kijelentése, hogy a magyar vidéken nincsenek valódi munkahelyek, ki fizet a nem valódi munkáért? - A Magyar Nemzet kérdésére kérdeztem vissza, s mondtam el a véleményemet, íme: https://magyarnemzet.hu/belfold/2025/04/a-valosag-ujra-megcafolta-magyar-petert-hemzseg-az-ertekteremto-allasoktol-a-videk
az Eurostat adatai szerint 2010 és 2023 között az ötvenezer fő alatti településeken 2,408 millióról 3,174 millióra, azaz 766 ezerrel, a nagyvárosokban pedig 199 ezerrel, 1,523 millióra növekedett a foglalkoztatottak száma.
nemrég még azt hallottuk tőle., hogy az EP-képviselőség a világ „legnagyobb kamuállása” havi 20 ezer euróért. Ha ez így van, akkor neki van nem valódi állása, nem a vidéken dolgozó honfitársainknak.
van olyan munkáltató, aki azért fizet a munkavállalónak, ha nem dolgozik? A versenyszféra lényege, hogy profitorientált, tehát akkor fizet a munkavállalónak, ha az értéket teremt a vállalat számára.
ha közszféra három ágazatában, az egészségügyi és szociális területen, az oktatásban, valamint a közigazgatásban nem valódi munkahelyek lennének, akkor mégis hol születnének a gyerekek és hol tanulnának?
hogyan volna lehetséges az, hogy Magyarországon, a világon egyedülálló módon, 2010 és 2022 között öt évvel növekedett az egészségben várható élettartam, ha az egészségügyben és az egészségmegőrzésben dolgozók nem végeznének valódi munkát?
ha a magyar vidéken nem működne az oktatás, akkor a legjobb középiskolák nem Győrben és Veszprémben lennének, illetve a vidéki egyetemeink nem ápolnának kimagasló nemzetközi kapcsolatokat, és a Nobel-díjasaink sem kötődnének a szegedi egyetemhez.
Az egész csak álhírterjesztés, lejáratás, sértegetés, indulatkeltés. Szakmaiságot nyomokban sem tartalmaz! Nagyon sajnálom, hogy ide jutottunk!
egy a 14 grafikonomból! köszönöm Talabér Márta polgármester asszony!
Megbeszélés a vajdasági magyarság vezetőivel.

1️⃣ éve kormányszóvivő

A pénz akkor van jó helyen, ha a magyar családok zsebében marad
️
Amikor Ukrajna elvágta a földgáztranzitot egész Közép-Európa számára súlyos energiaellátási kihívást állított. A Magyarország és Szlovákia közötti összekötő földgázvezeték megnövelt kapacitással…
Ukrajna nehézséget okozott, megoldottuk 

Versenyképes Járások Program a Jászságban
Köszönöm Latorcai Csaba miniszterhelyettes úrnak, hogy első kézből tájékoztatta a polgármestereket. A program legfontosabb célja, hogy minden település…
A poloskáról már a lexikonban is ez áll
️
Ezt ne hagyd ki
️
Minden, ami március - egy hónap képekben 👇
️