Magyar Péter legközelebbi szövetségese természetesen teljes mellszélességgel kiállt a brüsszeli migránspolitika mellett!
️Magyarország a családok adóparadicsoma lehet - a Hír TV Napi aktuálisában erről beszéltem, íme: https://www.youtube.com/watch?v=S5Zbov5xwdk&t=332s
Már megint felbukkantak az ellenzéki szirénhangok. Minden olyan intézkedést, ami a nők foglalkoztatását és a nők keresetét, ezáltal a családokba befolyt jövedelmet nem a férfiak ellenében növeli, azt már 2010 óta támadja az ellenzék. Most olyan gondolatokat vett újra elő, amikkel korábban más pártlogók alatt már találkoztunk. Ez azonban NEM a társadalom véleménye!
Az új adókedvezmények eredményeként jövő év januárjában az átlagkeresetű, 2 gyermekes párok esetén (ahol az anya 30-40 éves) kb. 140 ezer forinttal, 3 gyermekesek esetén kb. 200 ezer forinttal növekedik a mostanihoz viszonyítva a család összesített nettó keresete.
Ezek egyrészt segítik a már megszületett gyermekek nevelését, javítják a családok életkörülményeit, másrészt növelik a gyermekvállalási kedvet is, így a háborús években bekövetkezett termékenységi ráta romlás remélhetően meg fog állni, s újra javuló pályára kerülhetünk.
Bármit mond is az ellenzék, tény, hogy a múlt héten kijött Eurostat adatok szerint 2023-ban a magyar termékenység dobogós lett az unióban
a 1,55 értékkel. Előttünk Bulgária
1,81 és Franciaország
1,66-tal, az uniós átlag 1,38 volt.
Csak a tényeknek higgyünk, ne az álhíreknek!
❤🤍
Hajrá magyar családok!!!
Köszönöm az értékes beszélgetést M. Dobos Marianne!
#Hírtv #termékenység #adócsökkentés #adó #szja #adóparadicsom
/posztok.hu


️Ma sem állt le a munka! 
️Esténként kapják a növekedést segítő LED fényt is.👏


