2015-ben még ősbűnnek számított a magyar határkerítés felépítése. A magyar modell
: a határokon kívül kell elbírálni a migrációs kérvényeket. Ezzel egész Európát védjük
.

👏 Isten éltessen Budapest, hisz ma van a születésnapod!
"Itt van a város, vagyunk lakói, maradunk itten, maradunk itt, maradunk." (Cseh Tamás)
1️⃣8️⃣7️⃣3️⃣-ban e napon tartotta az alakuló ülését Budapest önkormányzata, átvéve az ügyintézést Pest, Buda és Óbuda tanácsaitól. Erre felhatalmazást az 1872. évi XXXVI. törvénycikk adott, mely így fogalmazott:
"1️⃣.§ Buda és Pest sz. kir. Fővárosok, valamint Ó-Buda mezőváros és a Margitsziget, ez utóbbiak Pest vármegyéből kikebeleztetvén. Buda-Pest főváros név alá egy törvényhatósággá egyesíttetnek.
2️⃣.§ Az ekkép alakított főváros, mint önálló törvényhatóság… gyakorolni fogja a törvény korlátai közt:
a, az önkormányzatot
b, az állami közigazgatás közvetítését
c, foglalkozhat ezen kívül egyéb közérdekű, sőt országos ügyekkel…
3️⃣. § Önkormányzati jogánál fogva a főváros saját belügyeiben önállólag intézkedik, határoz és szabályrendeletet alkot, s határozatait és szabályrendeleteit saját közegei által hajtja végre…"
Az így kialakult 356 ezer fős lakosságú világváros első főpolgármester Ráth Károly lett.
A lakosság több, mint fele magyar, harmada német, a többi egyéb anyanyelvű.
A várost 10 kerületre osztották, s érdekes megvizsgálni a határoló településeket is.
Ilyen volt újszülöttként, s fejlődött azzá, ami a mai otthonunk.
Maradjon gyermekeinknek, unokáinknak is igazi otthona!
2015-ben még ősbűnnek számított a magyar határkerítés felépítése. A magyar modell
: a határokon kívül kell elbírálni a migrációs kérvényeket. Ezzel egész Európát védjük
.
Új gazdaságpolitika kell.
Magyarország meg tudja csinálni! 
Védjük meg együtt a magyar gazdákat a brüsszeli tervtől!
Részletek
Új stratégia kell: Európában az energiaárakat a következő fel évben csökkenteni kell.
#magyarország #magyarok #kormány #gazdaság #új #stratégia
Most minden erőfeszítésünket arra kell összpontosítani, hogy véget vessünk ennek a szörnyű háborúnak! 

A napfelkelte már a HETI TV-ben ért minket…
A háborúpárti washingtoni és brüsszeli mainstream egy végső, elkeseredett támadást indított az új realitás ellen.
A békepárti elnökjelölt győzelmével Amerikában és a patrióta erők előretörésével…
Lengyelországban a lakossági gázár 233%-al, az áram ára pedig 163%-al drágább, mint nálunk.
Van kérdés, Magyar Péter? Ennyi.
A jövő a szuverén, önálló, büszke és sikerre éhes nemzeteké. Mindenkinek ehhez kell a saját sorsát és politikáját irányítania.
- Orbán Viktor -
Bemutatták a 2025-ös tokiói Nyári Siketlimpia kabalaállatait, Yurito-t és Susie-t! :)
❤️❤️❤️