A szemünk épsége, a látás olyan kincs, amit csak akkor veszünk észre, ha baj történik, vagy, ha a környezetünkben látássérült él.
Az ő nemzetközi napjuk a mai, a Fehérbot napja.
Magyarország kormánya…
A budapesti lakásügynökség eddig 3️⃣ db lakást adott ki a hírek szerint. Ennél biztosan több üres lakás van a főváros tulajdonában!
Öt éve, 2019 óta harsognak a lakhatási válságról. Történt valami azóta?
#Budapest #lakhatás
Budapesten lakhatási válság van, és ez Karácsony Gergely felelőssége!
A főpolgármester öt éve programjában bérlakásépítést, kollégiumépítések támogatását ígérte és egy sor más kamu terve is volt.
Persze ezekből mind nem lett semmi. A fővárosban elköltött ezermilliárdos nagyságrendű összegből nulla bérlakásra, nulla kollégiumra futotta és a hatalmas összegből összetákolt lakásügynökség is csak három lakást tudott kiadni.
Karácsonyék saját totális lakhatási kudarcukat próbálják elsunnyogni, de ezt a várost ők vezetik. A probléma megoldását persze mindig a kormánytól várják, majd most, hogy a kormány megelégelte Karácsony tétlenségét, a Városháza pánikolni kezdett.
A szemünk épsége, a látás olyan kincs, amit csak akkor veszünk észre, ha baj történik, vagy, ha a környezetünkben látássérült él.
Az ő nemzetközi napjuk a mai, a Fehérbot napja.
Magyarország kormánya…
Öt év alatt megtízszereződött a BörzsönyRingen 🚴🚴
️indulók száma. Köszönjük mindenkinek
️
☝️A gazdasági semlegesség azt jelenti, hogy kizárólag a magyar érdek számít, nem vagyunk alárendelve senkinek.
Európa a veszélyek korát éli.
A katonai vezetők higgadtsága mindennél fontosabb!
️Nem engedhetjük meg egy újabb háború pusztítását!
Magyarország elkötelezett a béke megteremtésében, ezért fontos, hogy…
Csak erős családokkal lehet erős Magyarország!


TV2 Mokka, reggeli csúcs
Megduplázzuk a családi adókedvezményt.
️Szép volt, fiúk
️
A magyar válogatott 2️⃣-0️⃣-ra legyőzte Bosznia-Hercegovinát a Nemzetek Ligájában!💪
Hajrá, Magyarország!
Az EPP ismét átlépett egy határt. Válaszoltam nekik:
“Tudjuk, hogy az EPP be akar avatkozni a magyarországi választásokba, de legutóbbi ismereteim szerint nem rajtatok múlik, hogy ki vezeti az…
Szoboszlai két góljával legyőzte Bosznia-Hercegovinát a magyar válogatott!
Szép volt, fiúk!
👏🇭🇺👏