Magyarország továbbra sem ad ki senkit Ukrajnának, aki menekültstátuszra jogosult.
Változást Budapesten!
️ A főváros tisztább levegője érdekében Tarlós István
️Kéménymentes Belvárost
️ épített, távfűtési kapacitást fejlesztett, Karácsony Gergely pedig
kitiltja a 10 évesnél idősebb autókat, lezárja a rakpartot és drágítja a közlekedést
Szerintem Tarlós István jobban teljesített!
Szentkirályi Alexandratól tudjuk, hogy tavaly a Főváros elfogadta azt a közlekedésfejlesztési tervet, amely
tartalmazza a pesti rakpart lezárását.
Erről már nemcsak beszélnek, ez már betonba öntött, kötelezően végrehajtandó előírás. Íme: https://www.facebook.com/alexandraszentkiralyi.gov/posts/pfbid02cCpoX8U3dWTbvj5md7UZp38SXpVYLQXnXqCBQLV9YRTFRYqcQyRJFiS51gtuGTkkl
Ezt már csak egy új Fővárosi Közgyűlés tudja módosítani, június 9-én el kell küldeni a Karácsony féle városvezetést!
Hajrá Budapest! Hajrá Szentkirályi Alexandra! ❤🤍
Nézzünk konkrétumokat!
Tarlós fejlesztett,
Karácsony tilt.
Mint tudjuk egy nagyváros levegőminőségét az ipar után legjobban a közlekedés és a fűtés befolyásolja. A jelenlegi városvezetés a fűtési rendszerek kibocsátáscsökkentésének kérdésével egyáltalán nem foglalkozik. Pedig Tarlós István által létrehozott megoldásokat számos esetben csak el kell kezdeni használni, illetve a megkezdett fejlesztéseket folytatni.
A távfűtés a szakértők szerint az egyik legkörnyezetbarátabb fűtést teszi lehetővé. Budapest belvárosának légszennyezettségét jelentősen csökkenti, ha sokan áttérnének a távfűtésre, legalább a nagy fogyasztók és a közintézmények. Ezért indította el Tarlós István a Kéménymentes Belváros nevű projektet.
A projektnek az a szakasza elkészült 2019-ben, amelyben a Főtáv átvezetett Budáról az Erzsébet híd alatt két 600 mm átmérőjű nagy kapacitású távhővezetéket, hogy el lehessen látni a belvárost távhővel. A vezeték egészen a Városházáig elért, hogy akár elsőként csatlakozhasson rá az önkormányzat, s ezzel csökkenjen a gázfüggőség és a fűtési költségek is.
A projekt másik szakaszát elkezdte Tarlós István, ezt folytatni kell. A tervek szerint 2022-re – akárcsak korábban Bécsben – Magyarországon is kiépülhetett volna a fővárosi hőgyűrű, amely összekötötte volna a külvárosi részeken található, szigetszerűen működő erőműveket, hőkörzeteket. Így akár több tízezer lakás is csatlakozhatott volna a fővárosi távhőhálózatra – az akkori számítások szerint.
A Főtáv továbbá minden évben jelentősen növelte a távhővel ellátott ingatlanok számát Budapesten. A kommunikációjuk szerint több évben is egy Szolnok méretű várossal bővültek, s évente többszázezer tonnával kevesebb szén-dioxidot bocsátott a levegőbe a főváros a távfűtés alkalmazásával.
Tehát a főváros levegőszennyezettségének csökkentése elkezdődött Tarlós idejében, s leállt Karácsony alatt. Egyszerűbb a lakosságot büntetni, mint építkezni.
Ahogy korábban is mondtam, a pénzhiányra nem hivatkozhatnak, erről itt írtam: https://www.facebook.com/piroska.szalai.54/posts/pfbid0cFEByaL9eNfFQX7otNfaDRdefEGgFy7DkjreFNfc44eyHSSN4mTsUBe8Vg6qtCfcl
Változást Budapesten! Jó vezető kell a fővárosnak! Számoljuk fel a városházi korrupciót és mentesítsük a pazarló vezetőktől a várost!
Hajrá Budapest! Hajrá Szentkirályi Alexandra!
#budapest #választás2024
Magyarország továbbra sem ad ki senkit Ukrajnának, aki menekültstátuszra jogosult.
Ma a Törvényalkotási bizottságon a módosító javaslatokkal tovább szigorítottuk a gyermekvédelmi törvényt. A baloldal a DK-val az élen tartózkodott, nem támogatta. 3 éve nemmel szavaztak arra, hogy a…
Felháborító!
Brüsszel napi 6 millió forintot akar fizettetni, amíg Magyarország a jogi határzárat fenntartja.
Változás kell Brüsszelben!
Nagy Lászlót neveztem ki a Szabályozott Tevékenységek Felügyeleti Hatóságának elnökévé. 
Ez a hatóság látja el az egyes kiemelt ágazatok hatósági ellenőrzését, felügyeletét és szabályozását.
Jó munkát…
Botrányokkal teli pécsi baloldal
Ideje ennek az őrültségnek megálljt parancsolni!
Június 9-én az Európai Unió polgárai előtt ez a lehetőség meg is adódik, hogyha a békepárti politikusokat delegálják az Európai Parlamentbe, akkor mind…
A háborúk korában Magyarország a béke pártján
áll!
️Elkötelezett NATO-szövetségesként a józan ész és a béke mellett tesszük le a voksunkat.
Közép-Európa szívében biztonságunk, valamint Hazánk és Európa…
Ne küldjünk Brüsszelbe olyanokat, akik a béremelések és a fejlesztések ellen dolgoznak.
A világ legüldözöttebb kisebbsége a kereszténység! 
A libanoni keresztyén párt, a Kataeb külügyi titkárát , Marvin Abdallah urat fogadtam!

Az üldözött keresztények számíthatnak Magyarország…
🙏 Hálás vagyok a belediek bizalmáért, rengeteg támogató aláírásáért! 
️
Hajrá, Gyuri! 
Hajrá, Bowden! 
Hajrá, Beled! 

