A következő napokban 50 000 aktivistánk fogja kérni a támogatásotokat.
Soha nem voltunk még ilyen közel egy világháborúhoz. A tét ezért hatalmas.
Azok, akik szemben állnak velünk, háborúpártiak. Ezért…
️ ❤🤍
Revealing the Facts - a tények feltárása.
10 részes cikksorozatom 9. része is megjelent a Hungarian Conservative-ban, most a magyar hightech szféra történetéről írtam, olvassátok szeretettel: https://www.hungarianconservative.com/articles/culture_society/revealing-the-facts-a-brief-history-of-innovation-in-hungary/
2017 óta a high-tech szektorban foglalkoztatottak számának növekedése nagyobb, mint a foglalkoztatottak számának növekedése, és arányuk is nőtt. Ez az az időszak, amikor az EU élvonalába lendültünk. Míg 2017-ben 0,9 százalékponttal voltunk az uniós átlag felett, addig 2021-re 1,6 százalékpontra nőtt az előnyünk. Ez idő alatt harmadával, 300 ezerre nőtt az ágazatban dolgozók száma.
A high-tech szektor nemcsak a foglalkoztatásra gyakorol jelentős hatást, de a külkereskedelemben még nagyobb a részesedése: 2022-ben importunk 16 százalékát, exportunk 14,8 százalékát adta a high-tech szektor. Behozatali aránya Málta, Írország, Hollandia és Csehország mögött az ötödik, exportban pedig a hetedik, előttünk Franciaország és Belgium, valamint a fent említett négy ország.
A magyar gazdaság a leggyorsabban növekvő innovatív gazdasági tevékenységekben. 2022-ben Magyarországon a 10 fő feletti vállalkozások 30,6 százaléka foglalkoztatott informatikai szakembert, ami a hatodik legmagasabb arány az EU-ban és kiemelkedő a világon.
A további részleteket olvassátok a cikkben! 
Ha tetszik, osszátok bátran! Köszönöm, ha külditek másoknak is!
Köszönöm a segítséget Varga Mátyásnak és a grafikus csapatnak! 
#hungarianconservative #revealingthefacts #innováció #highrech #csúcstechnológia #tudásintenzív #sorozat
A következő napokban 50 000 aktivistánk fogja kérni a támogatásotokat.
Soha nem voltunk még ilyen közel egy világháborúhoz. A tét ezért hatalmas.
Azok, akik szemben állnak velünk, háborúpártiak. Ezért…
Georg Spötle Öttevényen volt a vendégünk ma este. Világpolitikai összefüggésekről , az orosz - ukrán háború kialakulásáról, hatásairól tartott előadást.
Tánc Világnapi ünnepi gálaműsor Szigeti Gábor táncpedagógus emlékére Mosonmagyaróváron
A zene, a tánc: öröm, boldogság, szeretet, amire minden nap szükségünk van! Szerencsére Mosonmagyaróváron ezt azt…
Album Június 9. - európai választás. Nyerjük meg újra!
Június 9. - európai választás. Nyerjük meg újra!
A héten Brüsszelben is elindítottam a kampányunkat. Be is tiltották a gyűlésünket.
Idézem a betiltó határozat szövegét: „A rendezvényt nem lehet megtartani, mert az esemény célja, hogy egybegyűjtse a…
Minden településen úton vannak a Fidesz-KDNP aktivistái.
Kérjük, hogy aláírásával támogassa jelöltjeinket! ✍️ Hajrá, Jászivány! 
Minden településen úton vannak a Fidesz-KDNP aktivistái.
Kérjük, hogy aláírásával támogassa jelöltjeinket! ✍️ Hajrá, Jászárokszállás! 
Minden településen úton vannak a Fidesz-KDNP aktivistái.
Kérjük, hogy aláírásával támogassa jelöltjeinket! ✍️ Hajrá,
Pusztamonostor! 
Minden településen úton vannak a Fidesz-KDNP aktivistái.
Kérjük, hogy aláírásával támogassa jelöltjeinket! ✍️ Hajrá, Jásztelek! 
Minden településen úton vannak a Fidesz-KDNP aktivistái.
Kérjük, hogy aláírásával támogassa jelöltjeinket! ✍️
Hajrá, Jászalsószentgyörgy! 