Szerepének megfelelő ajándék Jakab Péternek, aki elárulta a választóit, amikor szövetségre lépett Gyurcsány Ferenccel.
👇👇👇
🧪
Szeretettel ajánlom a könyvet én is, s nemcsak a kőbányaiaknak - egy valódi magyar startup 120 évvel ezelőttről!
🧪Richter Gedeon 1901-ben alapított ferencvárosi gyógyszergyára volt az első organoterápiára szakosodott üzem hazánkban, de a világon is a legelsők egyike. Saját fejlesztésű technológiával állított elő vérnyomáscsökkentő adrenalint. A gyárat az Üllői út - Márton utca sarkán levő házban hozta létre, ahol ma a Sas patika működik, mert közel akart lenni az orvosi egyetemhez, ahol már akkor komoly kutatómunka folyt, s fontos volt számára az együttműködés a napi munkában is. Később kinőtte ezt a helyet, átköltözött Kőbányára, ahol a gyára világhírűvé vált. Személye így köti össze a két kerület, s tette a magyar egészségügyi innováció bölcsőjévé a környéket.
#smartfamily #Richter #startup
Könyvajánló:
Könyv egy nagy ember nagy sorsáról.
Richter Gedeon - az árvagyerek, aki kitűnő minősítésű gyógyszerész útlevéllel beutazza Európát és az így megszerzett tudással hazatérve megteremti a magyar gyógyszeripart - Kőbányán. A gyógyszerészet világbirodalom atyja, Kőbánya posztumusz díszpolgára - sorsának a nyilasok vetettek méltatlan, fájdalmas véget!
Olvassunk róla, emlékezzünk rá és legyünk büszke kőbányaiak! #büszkekőbányai #olvasnijó
Szerepének megfelelő ajándék Jakab Péternek, aki elárulta a választóit, amikor szövetségre lépett Gyurcsány Ferenccel.
👇👇👇


Barátommal, Rudolffal! 
További boldog ünneplést kívánok mindenkinek!

Idén egy napra esik Karácsony második napja és a katolikus egyház egy másik fontos ünnepe, a Szent Család Napja.
Mivel év közben sokat vagyok távol, most minden percet kihasználunk az együttlétre.…
️ Megérkezett a fa alá. 🙏🎄
👉 12 év, 175 parlamenti beszéd Pécsről, Baranyáról, kultúráról, oktatásról, gyermekvédelemről 400 oldalon sok fotóval, Kövér László házelnök előszavával. 👍
️Januárban…
Hatalmas megtiszteltetés volt, hogy 83 év után ismét Budapesten tartották a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszust. Egy hétig hazánkra figyelt a katolikus világ, és 25 év után ismét ellátogatott…
Karácsony alkalmával 10.500 db. süteményt ajánlottam fel a Jászsági Népkonyha szolgáltatás igénybevevőinek.
Büszke vagyok arra, hogy mi adunk az embereknek és nem elveszünk, mint ahogy azt korábban a…
A jelnyelv és az anyanyelv kapcsolatáról egy szeptemberi interjúban beszéltem. Ismét megosztom a videót, hogy azokhoz is eljusson, akik esetleg lemaradtak róla.

