A magyar–szerb határnál történt szabotázsakció után katonailag biztosították a Török Áramlat teljes magyarországi szakaszát.

Kijevnek és Brüsszelnek semmi sem drága, hogy beavatkozzon a magyar…

Egész Európa rendkívül súlyos energiaválság felé halad, a következő napok és hetek sorsdöntőek lesznek. Ebben a helyzetben abba kell hagyni az orosz energia szankcionálását, fel kell függeszteni az összes szankciót!
A magyar–szerb határnál történt szabotázsakció után katonailag biztosították a Török Áramlat teljes magyarországi szakaszát.

Kijevnek és Brüsszelnek semmi sem drága, hogy beavatkozzon a magyar…
Bármennyire is hatalomra szeretné juttatni Kijev a Tiszát, Magyarország energiabiztonsága nem játék!
️
Fogy a levegő Zelenszkij körül.
👉 Az ukrán elnök folyamatosan veszíti el a szövetségeseit, apadnak az anyagi forrásai, üzemanyaghiánnyal küzd, a képviselői pedig menekülnek a süllyedő hajóról.
️ Ilyen…
Nem édesapa, a fiataloknak a Fidesz, mint nemzeti párt az ingyen tankönyvvel, jogosítvánnyal, nyelvvizsgával, a Pannon Ösztöndíjjal, a 25 év alattiak SZJA mentességével, a többgyerekesek…
Alkalmatlanok arra, hogy az Európai Unió tagjai legyenek! Egyetértesz?
️Most keresnek igazán jól Kapitány István és a Shelles barátai - Németországban helyenként 3 euró felett van az üzemanyag!
Míg a globalisták teljesen térdre akarják kényszeríteni a polgárokat, addig…
Orbán Viktor Kiskundorozsmán, a határnál!
#kiskundorozsma
️
️ Győzelem vagy túlélés? Mit jelent ma nyerni egy háborút?
Ha valaki azt mondja, Ukrajna nem nyer, sokszor azonnal politikai címkét kap. Pedig érdemes először tisztázni, mit tekintünk győzelemnek?
Ha a…
A tiszásoknak ez is vicces lesz, mert pont olyan drámaian felelőtlenek, mint akik vezetik az Uniót és előidézték a bajt!