Megtelt a Dobó István tér!
Egerben is mi vagyunk a többség!
Ma este Egerben folytatódott Orbàn Viktor országjárása. Világosan kimondta, hogy Magyarország jövője azon áll vagy bukik, hogy ki tudunk-e maradni a háborúból. 

Az elődeink sem akartak háborút, mégis belesodródtunk. Arra kell vállalkoznunk, hogy amikor Európa
a háború felé menetel, egymásba tudjunk kapaszkodni és megmentsük Magyarországot a háborútól.
️Mi békét akarunk akkor is, amikor Brüsszelből és Kijevből nyomás van. Nekünk nem kell ukrán kormány, magyar kormányra van szükségünk!
Eger a győzelem szimbóluma, és győzni fogunk az április 12.-ei választáson is.
Megtelt a Dobó István tér!
Egerben is mi vagyunk a többség!
Nagyok vagyunk, erősek vagyunk, győzni fogunk! Egerben is!💪🧡
Mi vagyunk a biztos választás! 
Olyan kormányt válasszunk áprilisban, amelyik nem Brüsszellel és Kijevvel szerződött le, hanem a magyarok érdekeit tartja szem…
Jó hír a térségben élőknek: ahogy február közepén ígértem, 2026. március 16-tól elindult az új, 327-es buszjárat Gödöllő, Szada, Mogyoród és Fót között! 
A fejlesztés célja, hogy az iskolások és a…
Utcahosszal. Egerben is többen voltunk! 

Mi vagyunk a többség! Eger is békét akar! 

A háború kutyáinak itt nincs helyük!
Ha nem védjük meg magunkat és az országot, ki fogják fosztani, ki fogják zsebelni a magyar családokat. Ez a végső tétje a választásnak.
- Orbán Viktor -
A Békemenet egy fölemelt fejet mutató, tettre kész, győzelemre készülő felelősségének a súlyát átlátó politikai közösség összejövetele volt.