Januári rezsi-stop! 
️
A szokatlan hideg miatt a kormány átvállalja a januári többletfogyasztás költségét a magyar családoktól.
Az OECD 37 vizsgált országa közül évek óta a legjobbak között, sőt egyenesen az élmezőnyben teljesít a magyar reálkeresetek növekedése. #SzalaiPiroska #magyarorszag #növekedés #kereset #gazdaság
/posztok.hu
️
️
️ Az idei tél kimutatta a foga fehérjét, de a családok számíthatnak ránk a nehéz időkben is.
️ A kormány úgy döntött, hogy januári rezsistopot vezet be.
