Messze nem igaz, hogy a magyarok lennének a legalacsonyabb keresetűek vagy a legszegényebbek! 
Vásárlóerő alapján a magyar minimálbér már megelőzi Csehországot, Lettországot, Észtországot és sok más európai uniós tagállamot.
A növekedésünk ezen a területen a középmezőny elején van az EU-ban és 2026-ban is további előrelépés várható.
Amíg nálunk folyamatos az emelés, addig például Romániában befagyasztották a minimálbért.
Nézzétek vissza a Cash Talk teljes adását! Link az első kommentben. 
#SzalaiPiroska #CashTalk #magyarország
/posztok.hu





️Hallgasd meg, hogy az ellenzéki Tölgyessy Péter mit mond a Tiszáról
Szerinte is egyre több jel utal arra, hogy a TISZA Párt mögött ugyanaz a régi baloldali forgatókönyv készül: adóemelések,…
A szeretet vasárnapja Miklósiban
Advent IV. vasárnapján, a szeretet vasárnapján Miklósiban gyújtottuk meg a negyedik gyertyát az adventi koszorún és örömmel készültünk együtt a Karácsonyra.
Marci fiam…

