A K&H Bank közleményben próbálta tisztázni magát miután vezető elemzője gyakorlatilag beállt a politikai kampányba a Tisza oldalán. A magyarázkodásba beleírták: a költségvetést ki kell igazítani, függetlenül attól, hogy ki nyeri a választásokat.
️Csakhogy ez nem igaz! Elfelejtik említeni, hogy a legfrissebb adatok szerint április-júniusban 1999 óta a második legnagyobb többlettel zárt a költségvetés és a bevételek a várakozásokon felül növekedtek. 

Ha nem mondunk le a meglévő bevételekről, többek között a multik különadójáról, és nem küldjük a pénzt Ukrajnába, akkor megvan a pénzügyi fedezet a családokat támogató intézkedésekre, így az édesanyák szja-mentességére, a 3️⃣ százalékos otthonteremtési kölcsönre, a 13. havi nyugdíjra és a 14. havi nyugdíj elindítására, a kkv-k támogatására és a rezsivédelemre is. 
Az ellenzéki párt szolgaian végrehajtaná azt, amit Brüsszel és egyes külföldi nagyvállalatok elvárnak, ezzel szemben az Orbán-kormány a magyar emberek érdekeit nézi. A nemzeti konzultáción mindenki elmondhatja, hogy melyiket választja!
️
/posztok.hu


Válság vagy lehetőség?
