A kormány intézkedéseinek köszönhetően a rezsiárak Magyarországon már az Európai Unió átlagárainak a 40 százaléka alatt vannak vásárlóerőben számolva.
Mi vagyunk az egyedüliek, ahol a háztartások euróban számolva kevesebbet fizetnek gázra és áramra, mint 2010-ben!
Mindez nem csak a gyermeket nevelő családoknak, hanem a nyugdíjasoknak is nagy segítség, akiket az Orbán-kormány számos egyéb módon támogat
- ezeket részleteztem az M1 Summa című műsorában, amely az alábbi linken visszanézhető:
https://mediaklikk.hu/kozelet/video/2025/08/16/summa-2025-08-16-i-adas
/posztok.hu





Magyar delegációval jártunk ma a Vatikánban.

és Csizmadia Kolos szakaszvezetőnek



Európa legnagyobb adócsökkentési programját hajtjuk végre, adómentessé tesszük a CSED-et, a GYED-et és az örökebfogadói díjat, megduplázzuk a családi adókedvezményt, megvédjük a 13. havi nyugdíjat és…
️
A Barátság olajvezeték két NATO tagállamot lát el nyersanyaggal. Ukrajna ezt a vezetéket szabotálta.
Szerintetek ez rendben van?