Magyarországon 10 emberből 9 saját
️ingatlanban él. Ez azt jelenti, hogy nálunk a legtöbben nem fizetnek lakbért, mert már megvásárolták az otthonukat. A lakásvásárlás viszont nem számít fogyasztásnak a statisztikákban, ezért alacsonyabb nálunk az egy főre jutó fogyasztási adat. De akkor mit jelent a jólét?
Lakbérre költeni és ezáltal többet fogyasztani – ahogy az ellenzék mondja? Vagy saját otthonnal rendelkezni?
/posztok.hu


Támogatjuk a vidéken élőket
️

️A szuverenitás és a föderalizmus kérdése akkor válik igazán élessé, amikor a hétköznapokban is tapasztaljuk, hogy rossz irányba haladnak a dolgok
