❤🤍 Egy jó beszélgetésre kaptam lehetőséget a nők munkaerőpiaci helyzetéről és a családok életkörülményeiről a Politika360-tól, íme: https://www.youtube.com/watch?v=ccgrs5Ym7o4

Hazánkban 2010 óta családbarát kormányzás van, tehát a kormány minden területe fókuszban tartja a családok életkörülményeinek javítását.

☝️2010-ben egy romokban heverő munkaerőpiacot, gazdaságot vett át a nemzeti kormány. A baloldal éveken át azt erőltette, hogy nem munka, hanem segély kell az embereknek. Természetesen ez a megközelítés kudarc volt és drágán fizettünk érte. A Fidesz-KDNP kormány azonban a munkára és a családra alapozta a gazdaságpolitikát, a mottó az volt: ha munka van, minden van. A 2010-ben ígért egymillió új munkahely létrejött, ma szinte csak annak nincs munkája, aki nem akar dolgozni. Hogyan jutottunk el ide, és mi vezérelte a kormányt abban, hogy minden hazai és nemzetközi bírálat ellenére új alapokra helyezze a gazdaságpolitikát? Hallgassátok szeretettel!

👏Nagyon izgalmas kezdeményezés a műsor, kövessétek figyelemmel!

Nagyon köszönöm a meghívást!

#fidesz #fideszfrakció #fideszpress #politika #politikaitartalom #politikus #magyarpolitika #csakafidesz #stb #sohatöbbetbaloldal #magyarország #magyarorszag #magyarorszagazelső #magyar #magyarpolitika #hungary #hungarian #hungarianpolitics #politics #patriota #patriotak #patriots #kormány #magyarországkormánya #politikaitartalom #fyp #foryou #trendvideo #politika360

🤜Ütős csapat állt össze a jobboldalon. A régi arcok mellett mára új emberekkel is bővült a Megafon csapata. Velük erősebbek vagyunk mint valaha!
A célunk ugyanaz maradt: mindig a magyar érdek legyen…

Most éppen ez a kémény a világ legjobban figyelt kéménye. Én csak azt nem értem, hogy a Messiás Peti, hogyhogy nem ül ott a tetőn, átölelve a kéményt, hogy minden kamera őt mutassa?
Vagy ő lenne a…

Ramzan Kadirov csecsen vezető állítólag lemondana a hatalmáról, sőt, állítása szerint menesztését kérte...
PR-akcióról van szó, vagy tényleg hajlandó lenne félreállni?
Hogy szerepelt a legutóbbi…

Oeco-index 2023: Magyarország tartja helyét, de a világ megérezi a konfliktusokat

Az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány 2025 tavaszán frissítette saját gazdasági és fejlettségi mutatóját, az Oeco-…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média