Jó volt újra találkozni! 
❤️
Bukta!
A fotó 15:32-kor, azaz fél órával a kezdés után készült. Kínos kudarc: ez a valaha volt legkisebb tiszás tüntetés Budapesten. A magyarok láthatóan nem dőlnek be az álhíreknek!
Úgy is kevés ember gyűlt össze, hogy erre még a Demokratikus Koalíció is mozgósított (Dobrev Klára maga is bejelentette részvételét a Facebookon).
Az élő közvetítésekben megy is a balos magyarázkodás, hogy miért vannak kevesen.
Ez így kevés lesz Magyar Péternek ahhoz, hogy elterelje a figyelmet a megszorítási terveikről. Kínos kudarc!
Jó volt újra találkozni! 
❤️
️ Kínos kudarc ez Magyar Péternek.
🫵 Ez már egyértelmű: apad a Tisza!
A fotó 15:32-kor készült.
Azóta Merkel már eltűnt, de Orbán Viktor még mindig miniszterelnök.
Nem véletlen!
Vezetés mint isteni hatalom?
️ A fotó 15:32-kor, vagyis a kezdés után fél órával készült.
Magyar Péter nem jött Mohácsra! Köszönjük a busóknak! 


️A fotó 15:32-kor, azaz fél órával a kezdés után készült. Kínos kudarc: ez a valaha volt legkisebb tiszás tüntetés Budapesten. A magyarok láthatóan nem dőlnek be az álhíreknek!
Úgy is kevés ember gyűlt…
Így zárult a negyedik háborúellenes DPK nagygyűlés. 
Hisztizik a Partizán, hogy kevesen vannak Magyar Péter tüncijén! 
