Poloska ismét jelentkezett, nem a béketárgyalásról, hanem ismételten saját magát magasztalja saját képpel! Ez vezetőtök libsik?
Ezt megint benézted kistáska! 


Kapsz egy vidit, mert hónapok óta hűségesen erőlködsz! 
Ezt megint benézted kistáska! 


Kapsz egy vidit, mert hónapok óta hűségesen erőlködsz! 
Poloska ismét jelentkezett, nem a béketárgyalásról, hanem ismételten saját magát magasztalja saját képpel! Ez vezetőtök libsik?


Nagyon tele lehet a gatya Zelenszkijnél, hogy nem mer a pedellusa nélkül elmenni Washingtonba!
Vasárnap Ursula von der Leyen, az Európai Bizottság elnöke közösségi oldalán jelentette be, hogy…
️
️
️ „Ha cenzúrázod a gyűlöletet, akkor kevesebb lesz belőle. Én nem láttam ennek a bizonyítékát”
️
️
️
Michael Shellenberger szerint ami Európában megy az egészen rémísztő, mert Trump győzelme óta…
️
Eszperantó sétány....


Orbán Viktor tavaly azt mondta nem elég a tűzszünet, béke kell. Akkor visított a dollársajtó.
️ Most a német kancellár mondja ugyan ezt. Most tapsolnak
️
Nem az a gond ha valaki vitázni akar velem, hanem az ha ehhez egy kamuprofil kell neki "bátran"
️ Az ilyeneket most repülni tanítom