Direkt36: Komoly színvonal a Kormányinfón! A kérdező csávó színvonalban alulról nyaldossa a Telexet meg a 444-et... #HaászRudolf
Erre aztán büszke lehetsz! 


Direkt36: Komoly színvonal a Kormányinfón! A kérdező csávó színvonalban alulról nyaldossa a Telexet meg a 444-et... #HaászRudolf
Hajrá Orbán Viktor, hajrá Fidesz!
Ez ennyire egyszerű. ;) #demokrácia
5 tipp, hogy fellendüljön az imaéleted 
Ez az eset nagyon tanulságos! Nézzétek meg!
Ettől véd bennünket a kormány, ez a csipetnyi szuverenitás!
Az olaszoknál kezd betelni a pohár!
„Megpróbálom most elejét venni annak a nagyon ostoba kijelentésnek, amit az emberek gyakran mondanak róla: »Készen állok elfogadni Jézust mint nagyszerű erkölcstanítót, de nem fogadom el azt az…
Tiszások, ti látjátok a mintát?