Orbán tehet erről is: egész Európát hatalmas aszály sújtja, pont az élelmiszerválság kellős közepén…
Attól jobban nem utálok semmit amikor valaki hazudik!
Most volt a híradóban, hogy további 30-40%-al emelkedik a kenyér ára. Arra hivatkoznak, hogy gabona hiány van, feljebb mentek az alapanyag árak, meg az üzemanyag.
Van ár emelés, de nem ennyi. Ráadásul azok is emelnek, akik helyben sütnek és ugyan annyival.
Az az igazság, hogy a pékek és sok kereskedő pofátlanul visszaélnek a helyzettel. Irracionálisan emelik az árakat, hogy extra profitot szedjenek be. Gátlástalan munka, persze utána a nép a kormányt hibáztassa, nem az Ő kapzsiságukat nézi. A pékáruk teljes palettáját kellene befagyasztani. Hála Istennek engem nem érint, mert ezt a felfújt moslékot amit a néppel etetnek nem eszem meg.
Végtelenül dühös vagyok, amikor így becsapják az embereket!
/posztok.hu



️ MÁR MEGINT “ELSZIGETELŐDIK”:


Janó Miklós…

száma és a leégett terület nagysága, mint azt az elmúlt tíz év adatai mutatják, ami igen aggasztó. 

Bármikor nőhet a harcok intenzitása, és a globális diplomáciai szembenállás is…
A megközelítést…