A szakértők tudják már nehéz évek várnak ránk!
Azért tudják mert ez egy tudatos, kreált válság, amiben egyesek nagyon meggazdagodnak a nép pedig elszegényedik. Az amit megszoktunk az elmúlt évtizedekben annak vége. Takarékoskodni kell.
Volt egy rendkívül okos földrajz tanárom, ő már akkor azt jósolta, hogy a kőolaj, maximum 2030 ig elég. Most erről nincs szó, de valószínűleg ezért is eröltetik ennyire ezt a villamos autózást és az olajárból a lehető legtöbbet szeretnék kisajtolni.
A háború csak egy indok.
Nehéz itt is igazságot tenni. Láttuk az ukránok rémtetteit és érthető, hogy az oroszok védik a sajátjaikat. Viszont a baj forrása ez és a békét egyik fél sem keresi. Közben Ukrajna gyakorlatilag nem létezik. Milliók hagyták el, nincs gazdasága, nincs termelés, befagyasztva a valutája.
Oroszország rengeteg technologiától esett el. Nincs új autó, alkatrészek, modern technika. Bár valahol ez is fura nekem hiszen kínától elvileg mindent be kellene tudnia szerezni. Nem vagyunk ott, nem látjuk mi az igaz.
Teljesen mesterségesen van alakítva a világ. Amerika a legeladosodottabb ország, erre megelőzi a dollár az eurót? Minden közgazdasági ismeretnek ellent mond. Eközben a fejlett Német társadalom egy fűtés nélküli télre készül?
Ha mélyen belegondolunk, alig pár tucat ember formálja az eseményeket. Viszont milliárdok érzik a súlyát, félelmünkben pedig úgy táncolunk ahogy fütyülnek.
Pedig csak őket kellene megfékezni.
Az lenne a jó, ha ez a dominó összedölne. Talán akkor egy békésebb jövő elé néznénk. Viszont addig rengeteg ártatlan élet veszik oda.
A béke lenne a legfontosabb, csak erre egyenlőre esély nincs.
/posztok.hu





️Ez ma a BALOLDAL. SZÉGYEN AMIT MŰVELTEK AZ ÉJSZAKAI. TÜNTIKÉN!
Ezt szervezi a baloldal napról napra. Szégyen!
Szerintetek ez színvonal? Kínotokban már nem tudtok mit kitalálni?


Napok óta hergelnek a balos pártok és a Soros médiumok. Sikertelenül.
Ezért kétségbeesésükben ma, a Momentum tüntetésén hangosbemondón cigányozzák Orbán Viktort, a tömeg jól hallhatóan ujjong, a 444-…