Drága barátaim!
Nekünk az ünnepet beárnyékolta, hogy tegnap elhunyt a nevelő apám! Végtelenül jó ember volt és velem is mindig nagyon jó volt!
Ma Jézus születésének estéje van!
Ő a feltámadás ígéretét hozta el nekünk. Mivel nagyon jó ember volt és Isten félő, így a családunknak ez nyújt vigaszt! 
Áldott ünnepet mindenkinek!
/posztok.hu







Nem "fenyőünnep", hanem karácsony.
Nekünk, magyar embereknek a karácsony karácsony marad.

Áldott, békés, boldog karácsonyi ünnepeket kívánunk Mindenkinek! 
