Kell ott fenn egy ország 
Szijjártó: minden eddiginél közelebb kerülhetünk a harmadik világháború kirobbanásához!
Kell ott fenn egy ország 
Nagyon tetszik, ahol a liPsik belPestről vihognak Kazahsztánon, mert látták a Boratot.
Csakhogy a Borat c. filmet BezzegRomániában forgatták.
Petőfi Sándorról neveznek el utcát Kazahsztánban.
Részletek
️
️
️
persze, V. Márta nem kér védelmi pénzt, csak miután kiderült a balhé _véletlenül_ bezáratja az évszázados cukrászdát, ami háborúkban is működött
️ 18 óra naponta kicsit sok a sz
️rásra, de ha jólesik, én támogatom
Budapest, 2028
Nyugaton mindig azt sulykolják, hogy a migránsok hasznára válnak a társadalmunknak, hogy a multikulturalizmus békés egymás mellett élést jelent, hogy színesíti a befogadó országot és így tovább. De…