Mindenkivel ezt teszik! Ez az ellenzék!
Ide jutottunk emberek. Az évek óta tartó gyűlöletkampány, karaktergyilkolás, hiteltelenítés következménye.
Amikor több százezer követővel bíró, magukat “elfogadónak” nevező ismert emberek uszítanak, amikor több tízezer követővel rendelkező magukat “független-liberális” médiumnak nevező mocskos szennyes férges lelketlen “újságírók” dobják oda az embert a kommentelésre éhező frusztrált “emberek” elé, megrendelésre, hogy tessék…. Mit gondolsz róla? Na akkor van az, hogy ilyen zsolt félék nyílvánulnak meg….. persze… tudom…..
“minek olvasod?”
“Minek ment oda”
“Mit vártál, hát eladtad magad!”
“Ne foglalkozz vele”
“Mi van nem bírod a kritikát?”
“Van jogom a véleményemhez!!!”
Stb. Stb. Stb.
Minden jóérzésű embertársamnak üzenem, hogy nem az a megoldás, hogy csöndben tűrjük a megaláztatást. A megoldás, hogy magadba nézel és megkérdezed magadtól, hogy az akit én megalázok nyílvánosan, az akinek a gyereke halálát kívánom, az az ember mit tett ellenem….
Vegyük már észre, hogy a szakadék nem közöttünk van, hanem mindannyian felé megyünk… nagyon gyors tempóban….
/posztok.hu
Ennél több fog kelleni! Így tényleg Gyurcsány Ferenc fog nyerni.
Hogyan lett a kelet-közép európai régió az egyik legnagyobb autógyártó, és érdemes-e ezzel komolyabban foglalkoznunk? – OecoGlobus
Érdekes sorrendre figyelhetünk fel akkor, ha az ezer főre jutó…









