Most nézzétek meg! Egyszerűen nem lehet ekkora sötétség! Most ilyenkor mit csináljak? Normális választ kap és csak fújja a sötétséget. Tudomást sem vesz a tényekről. Amikor meg el fogy a mondandója, jön a személyeskedés.
Görgess tovább!
Azt mondja Ursula von der Leyen, hogy, háborúval szerzett területszerzést, soha nem fog elismerni Európa. Rendben. Akkor hogyan tovább Trianonnal?
Tudnám fokozni: szerintem az EU is teljesértékű globális gyarmat lett akkor, amikor a brüsszeli bábok bekussolva nézték, hogy tönkrevágják az egyik - energetikai szempontból - stratégiai fontosságú…
FONTOS! SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY! Többen megkerestek azzal, hogy nem tudják megvásárolni a könyveimet, mert nem találják az interneten. Valóban: a nagy könyvterjesztő hálózatoknál nem kapható…