1956. november 4-én a szovjet csapatok megkezdték a magyar forradalom vérbe fojtását.
A nemzeti gyásznapon a forradalom és szabadságharc mártírjaira, valamint a megtorlás áldozataira emlékezünk. 
Gloria Victis! Dicsőség a legyőzötteknek!
A budai zsúrpubi jelöltjei olyanok, mint Columbo felesége.
Ennyi.
Csátalja fejlődik! 💪🇭🇺
Több fontos beruházás is megvalósul a településen:
Megújul a csátaljai iskola
Felújításra kerül a csátaljai óvoda
Fejlesztjük a Kolpingot
Ezek a fejlesztések mind hozzájárulnak…
Áradnak a tiszás adatok a neten. Nem Magyar és Radnai, aki megrendelte, nem az ukránok, akik fejlesztették, hanem nyilván Orbán a hibás! Bohóc vagy, Péter!
November 4. - 2013 óta nemzeti gyásznapunk.
Azokra a hősökre emlékezünk, akik az 1956-os forradalom és szabadságharcban a szovjet csapatokkal szembeni harcokban életüket áldozták.
Elérhető a Vallási közösségek 2026. évi költségvetési támogatásának felhívása!
Részletek a kommentben.
Orbán Viktor a november 4-i nemzeti gyásznap alkalmából: Gloria victis!
Link a kommentben.
️November 4-én fejet hajtunk mindazok előtt, akik életüket adták a szabadságért és a hazáért. Emlékük örökre velünk marad. 
Tisztelet a Hősöknek!
"Mennyből az angyal menj sietve
Az üszkös, fagyos Budapestre.
Oda, ahol az orosz tankok
Között hallgatnak a harangok."
(Márai Sándor: Mennyből az angyal)
November 4-én, az 1956-os…