KÖZ-ÜGY 2.rész 
A sport nemcsak küzdelem, hanem híd is, amely nemzeteket köt össze.
Ma igazi csapatjátékban volt részem, a Sándor-palotában fogadtam Fürjes Balázs rendkívüli és meghatalmazott nagykövetet, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság magyar tagját és Gyulay Zsoltot, a Magyar Olimpiai Bizottság elnökét.
A találkozó során górcső alá vettük azon stratégiai lehetőségeket, amelyekkel tovább erősíthetjük Magyarország pozícióját a nemzetközi sportéletben. Hiszem, hogy az összefogás erejével nemesebb célokat érhetünk el, fejleszthetjük a magyar sportot, és még magasabbra emelhetjük hazánk elismertségét a világ sportpályáin. 
Együtt dolgozunk azért, hogy Magyarország a legjobbak között legyen! 💪 
/posztok.hu

És még 4 nyulat is tudtam venni 


️ Ez így is marad: ha törik, ha szakad
Globalizálódó világunkban rendkívül…

