Pátyi sajtószkander
A csanádpalotai harangláb lelke a Sándor-palotában
Tavaly örömmel támogattam a Páneurópai Kulturális Egyesület nemes kezdeményezését. Programjuk során az intézetben nevelkedő és helyi gyerekek neves népi mesterektől tanulhattak, és közösen készítették el Csanádpalota új haranglábát. Az ebből megmaradt faanyagból Szügyi László elnök úr két gyönyörű virágládát faragott köszönetképpen a támogatásért. A ládákat ma elhozta a Sándor-palotába, hogy a hagyomány, az összefogás és a hála szimbólumaiként nap mint nap emlékeztessenek bennünket erre a felemelő közösségi élményre és a fiatalok ragyogó mosolyára.
Köszönjük, Elnök Úr! 🙏🌷
/posztok.hu
️




