"Miért beszélnek magyarul a mennyországban? - Mert egy örökkévalóságig tart megtanulni.” 
Ezt Ferenc pápa mondta nekem vatikáni találkozásunkkor.
Mi, magyarok a világ legkülönlegesebb nyelvét beszéljük, és ez identitásunk szerves része.
A magyar nyelv napján Isten éltesse csodás anyanyelvünket! 
/posztok.hu

️

️

️✍ Nem volt ez mindig így...
180 éve ezen a napon fogadták el a magyart államnyelvvé tevő, a magyar nyelv…