Újra a magyarok 
a világ legjobbjai
️
Világelső
lett az Országos Mentőszolgálat
a helyszíni Stroke-ellátásban
️
Szívből gratulálok
️
Ma Kobayashi Ken-Ichiro karmesternek, a Magyar Érdemrend nagykeresztje polgári tagozata kitüntetést adtam át. 
Az 1974-es magyarországi nemzetközi karmesterverseny győztese Maestro lett, aki a budapesti MÁV Szimfonikus Zenekart vezényelte. 
Holnap az Erkel Színházban meghallgatom a zenekart Kobayashi mester vezényletében.
/posztok.hu





️ 16 nap a választásig.
️
️Hajrá, Gyurkó Katalin
️



