🤝 A Magyar Diplomáciai Akadémia meghívására 25 uniós ország térségünkkel foglalkozó diplomatája érkezett egy teljes hétre hazánkba, a #BudapestDiplomaticSeminarra.
A program célja, hogy a külügyi szakemberek mélyrehatóbban megismerhessék országunkat, és átfogó képet kapjanak a magyar kultúráról, történelemről – és természetesen az energiapolitikánkat érintő aktuális kérdésekről is. 
#throwbackThursday #múlthétentörtént
/posztok.hu







