Ismét hasznos beszélgetéssekkel telt a Zöld Párbeszéd egyetemi országjárása! 
️
A Budapesti Corvinus Egyetemen leginkább az ifjúságot érintő kérdések érkeztek hozzánk.
Közösségi kertek fontossága, a Tisza élővilágának megmentése és a COP26 konferencián való magyar részvétel.
Zalaegerszegen a Pannon Egyetem campusára - Magyarország egyik “legzöldebb” intézményébe látogattunk el.
Esővízgyűjtővel, szelektív szemetesekkel és napelemekkel is rendelkezik az intézmény.
Örülök, hogy a hallgatók aktívan érdeklődtek az akkumulátor gyártásról, a hulladék gazdálkodásáról és megújuló energia jövőjéről.
Magyarország zöld úton jár!
️
/posztok.hu


Nem hagyjuk szó nélkül a városháza eladását, Karácsony Gergely ingatlanmutyiját!
Eljöttünk a Fővárosi Önkormányzat közgyűlésére, azért, hogy javasoljuk Budapest főpolgármesterének, mondjon le és…
️ Tennünk kell annak érdekében, hogy ne válhasson valóra az a magyar és európai baloldal által is határozottan képviselt törekvés, aminek nem más a célja, mintsem, hogy a szavak elveszítsék az eredeti…
️
️
Ezen a héten van a 

