Jobbikos helyzetkép 2021-ben: egyik nap a baloldali pártok támogatásával indulnak, másnap letagadnák ezt a Parlamentben.
Stratégiák mentén, tényleges projektekkel haladunk előre, hogy 2050-re Magyarország klímasemleges országgá váljon! 
️
🟢 Mindenki véleménye számít, töltse ki Ön is a Zöld Konzultációt! ✍️
️
Szeptember 23-24 között mi is részt vettünk a GreenTech Zalaegerszeg Zöld Energia és Fenntarthatóság Szakkiállításon és Konferencián a Zöld Busz Programmal, melyet Steiner Attila körforgásos gazdaság fejlesztéséért, energia- és klímapolitikáért felelős államtitkárral közösen koordinálunk.
️Tiszta energiában utazunk! Kapaszkodj, indulunk!
/posztok.hu





A baloldal egyszer már teljesen tönkretette az országot.
A Gyurcsány Show-t már jól ismerjük. Nem hagyhatjuk, hogy megint hazudjanak reggel, éjjel meg este.
A Fidelitas tagjai is a standoknál vannak.
