Sorra épülnek, vagy újulnak meg bölcsődék térségünkben!
Hajrá Győrszemere! Hajrá Rábaköz és Sokoróalja! 


Paks a jövő útjára lépett!
️
🟢 A héten a paksi látogató központban jártunk és megtekinthettük az erőmű üzemi és beruházási területét.
🟢 Hazánk évente 17 millió tonna szén-dioxid kibocsátását teszi elkerülhetővé idehaza a Paks II. beruházással.
🟢 A magyar gazdaság hosszú távú versenyképessége szempontjából meghatározó, hogy a magyar emberek és a hazai vállalkozások olcsó villamos energiához jussanak kiszámítható, hazai forrásból.
🟢 A magyar áram előállítása 40 százalékkal kevesebb szén-dioxid-kibocsátással jár, mint a klímavédelem élharcosának tekintett Németországban.
ℹ️ Példaként, Németországban az egyik legdrágább a villamos energia, a német lakosság a magyar ár háromszorosát fizeti.
Jogosan kijelethetjük atomenergia nélkül nincs olcsó áram, nincs rezsicsökkentés, nincs klímavédelem!
️
Sorra épülnek, vagy újulnak meg bölcsődék térségünkben!
Hajrá Győrszemere! Hajrá Rábaköz és Sokoróalja! 


Megvan az 5,5 millió, szombattól jönnek a könnyítések! ☝️Adják tovább a hírt!
️ Újabb mérföldkő! Elérte az 5,5 milliót a beoltott emberek száma.
Újabb korlátozásokat oldunk fel.
Köszönet a helytállásért a védekezésben és az oltási kampányban!
Építőipar🧱
Végre fellélegezhetünk! Viszlát, kötelező maszkhasználat! 

Egy erős nemzet erős közösségekre épül. Egy ilyen közösséget építünk itt Gyöngyösön és környékén is! Köszönöm a meghívást Horváth Laci barátomnak. Jó volt újra beszélgetni egymással!
A beoltottak száma elérte az 5,5 milliót. 👏
Holnaptól nem kell maszk! 
A beoltottak száma elérte az 5,5 milliót! 
👉 a kórházak és szociális intézmények kivételével megszűnik a kötelező maszkviselés,
👉 védettségi igazolvány nélkül is szabad lesz a belépés a vendéglátó…