Magyarországon nem lesz Ukrajna-párti kormány és Magyarországnak nem lesz ukránbarát miniszterelnöke! - Szijjártó Péter az ukrán nagykövetség előtti tüntetésen.
Jó hírekkel indult a péntek reggel
300 millió forintos energiahatékonysági beruházást jelentettem be ma Hegyvidéken az Észak-budai Szent János Centrumkórház főbejáratnál tartott sajtótájékoztatón.
Mi azon dolgozunk, hogy minél több fejlesztést tudjunk haza hozni, mi ezért küzdünk Brüsszelben, a magyar emberek érdekeit képviseljük. A Tisza párt képviselőinek ellenszelében is harcolni fogunk azért, hogy megkaphassa hazánk, ami nekünk jár.
Ezért vagyunk mi a biztos választás, mi mindig a szuverén Magyarországért fogunk kiállni!
/posztok.hu
️
Ezt nem teszi zsebre Zelenszkij!
