Magyarország Kormánya Nemzeti Petíciót indít annak érdekében, hogy megüzenjük Brüsszelnek, hogy nem fizetünk!
Nem fizetjük az orosz-ukrán háborút, nem fizetjük az ukrán állam működését a következő 10 évben és nem fizetünk magasabb rezsit a háború miatt!
/posztok.hu


: M4sport
️

️
