Jó hír a modern napelemes rendszer telepítését tervező családoknak: jelentősen megemeljük a Napenergia Plusz Program keretösszegét!
A kormány a népszerű pályázaton ingatlanonként akár 5 millió…
️ Jó hír a modern napelemes rendszer telepítését tervező családoknak: jelentősen megemeljük a Napenergia Plusz Program keretösszegét
️
Jó hír a modern napelemes rendszer telepítését tervező családoknak: jelentősen megemeljük a Napenergia Plusz Program keretösszegét!
A kormány a népszerű pályázaton ingatlanonként akár 5 millió…
️Itt a válasz arra, hogy hová lett a pénz az USA-ból.
A kormány döntött: 
Védelmi hozzájárulást kell fizetni a háborús extraprofitot szerző multiknak, bankoknak és energiacégeknek!
Akik 2019.07.01. és 2021.06.30. között vették fel a babavárót, de még nem született gyermekük, azoknak 2 éves hosszabbítási időszakot biztosít a kormány.



Felkészül: 
Legyen mielőbb B É K E!!!
️
Hajrá,
Patrióták Európáért
frakció!
Ennyi.
Hszi elnök úr ma világossá tette, hogy Kína folytatni fogja a béke megteremtésére irányuló erőfeszítéseit. Nem vagyunk egyedül!
Az üzemanyag-kereskedők elfogadták a kormány kérését, hogy az árak nem lehetnek magasabbak a szomszédos országok átlagánál.
A kormány ezt minden eszközzel be fogja tartatni.
A békéhez csak a nagyhatalmak tudnak érdemben hozzájárulni. Magyarország minden olyan politikai vezetővel beszélni kíván, akik tehetnek annak érdekében, hogy a háború véget érjen.
Csak Orbán Viktor tud tárgyalni mindkét háborús féllel
.
Orbán Viktor a béke
️embere.