„A múltat kibeszélve újrakezdhetjük” 
Mező Gábor a generációs traumákról és a küldetéséről
Érdekes… jó ideje hallgat a magát függetlennek nevező média. Pedig a kampányban tucatnyi lejárató cikket publikáltak “Zsolti bácsi” témában, tönkretéve ezzel SEMJÉN ZSOLTOT és családját. Érdemes megnézni a friss Péntek 18-at. NAVRACSICS TIBOR rávilágít arra, hogy milyen kettős mérce működik a magyar nyilvánosságban. Vannak ügyek, amelyek napokig a címlapokon szerepelnek, és vannak ügyek, amelyekről feltűnően nagy a csend. A sajtó hitelességének alapja nem az, hogy melyik oldalon áll, hanem az, hogy ugyanazzal a mércével mér mindenkit. Ha egy médium csak a számára kényelmes történetekkel foglalkozik, akkor nehéz függetlenségről beszélni!! Nézd meg a videót és kommentelj! 

/posztok.hu


️
2026.Június 19-21-ig megrendezésre kerül a XXII.Magyar Fényünnep, Nap-tűzgyújtás, Jurtafesztivál.
Na mi nem lesz az új TEK-ben? Hát terrorelhárítás.....
Tudod
️ Nem szarunk oda ahol eddig ettünk 


Érdekes esemény történt a fővárosban. Behalt a forgalom, mert egy SRÁC órákig táncolt a villamos tetején, és egyszerűen senki nem tudta leimádkozni! 
