️ Bár egyelőre a békekötésre nem került sor, a háborúnak sem lett vége, de a 0. lépés megvalósult. A diplomáciai tárgyalás elengedhetetlen a békéhez vezető úthoz. Orbán Viktor már jó előre megmondta azt a forgatókönyvet, amit ma is láthattunk: hogy az oroszokkal el kell kezdeni tárgyalni. Európa pedig ott fog ülni a kispadon, ha nem lép időben. Ez így is lett. Összességében a történelmi Trump-Putyin találkozó jól telt, szerintem lehetünk pozitívak. Ez még csak a kezdet.
/posztok.hu


A világnak nem volt szerencséje…
Most viszont itt van!




️
Ne legyél te a következő!…