Egy zacskó szotyi - nagyjából annyit ér az az ember, aki
lehallgatja, megzsarolja és végül elárulja a feleségét, három gyermekének az anyját. Semmivel sem többet. Semmivel. 
Hihetetlen, hogy itt tartunk ma. A ‘90-es évek óta nem láttunk ilyen sexy, fehér, valódi NŐ által bemutatott reklámot. És most a woke őrültek fel vannak háborodva, hogy ez rasszista, kirekesztő és fajgyűlölő. Tipikus esete megint annak, hogy a kisebbség számonkéri a többséget. Mit képzelnek magukról?!
Egy zacskó szotyi - nagyjából annyit ér az az ember, aki
lehallgatja, megzsarolja és végül elárulja a feleségét, három gyermekének az anyját. Semmivel sem többet. Semmivel. 
A máig harcoló késő Kádár korszakról megint leolvadt a cukormáz!
A baloldal mióta 1789-ben kidugta a fejét Párizs csatornáinak mocskából, hol nyílt, hol burkolt erőszakot alkalmaz az ellenfeleivel…
Tüntetések, törvények, társadalmi feszültségek – Mi történik most Ukrajnában? 
️
Újra forrósodik a levegő Ukrajnában: a korrupcióellenes törvény elleni tüntetések és a korábbi kormányátalakítás komoly…
Hahó! 👋
Igen, te, ott a monitor előtt.
Aki olyan komolyan és megbízhatóan nézel. 
Olyan mérnökös a pillantásod.
Ha még egyszer idenézel, talán azt is ki tudjuk találni, hogy vegyész-, gépész-, építő-,…
Péter rosszabb mint Gyurcsány. Állandóan hazudik. Nyugodtan hívhatjuk akár Gyurcsány Péternek. #demokrácia
A jövő héten végre személyesen találkozik és tárgyal Trump amerikai és Putyin orosz elnök.
A bicikliút nem dísznek van 
👮 Rendőreink most is segítenek abban, hogy mindenki biztonságban tekerhessen, de a szabályokat be kell tartani. Kérjük, mindig a kijelölt kerékpárúton közlekedj!
️
Hont azt mondta az Ötben, hogy nem volt Orbán által kért vagy követelt téma, amikor nála járt. Ugyanezt mondom én is. Sőt! Másnál sem éreztem. Elmegy, beszélget. Hiányzott már ez, jók ezek a műsorok!