Esik szét a Tisza!
Esik szét a Tisza!
Hallod Poloska! A 20 párttagodból már 3 kilépett. Evelin, Dezső és most Eszter! Választásra magad maradsz! 


For all my American friends and family members
❤️
️
A jövőben újra Videoton néven szerepel Székesfehérvár labdarúgócsapata, amely a 2025/26-os szezonban a másodosztályban lesz érdekelt.
Elege lett Magyar Péter agresszív, elnyomó, tiszteletlen stílusából a Tisza budapesti frakcióvezetőjének. Ordas Eszter inkább lemondott mandátumáról.
️ Hivatalosan “családi okokra” hivatkozik, de információk szerint az utolsó csepp a pohárban Ordasnál Varga Judit tegnapi interjúja volt!
Kemény vagy, kicsi!…
Mondjuk még a kád széle is sok lenne neked. Se baj.
Oscar-díjas ripacs ez. Mint a példaképe, a Zelenszkij!


