Ráadásul még Vitézy mellett is nehéz volt megszólalniuk! 


Visszatérnek Iránba az orosz Rosatom szakemberei
TEHERÁN – Az orosz állami atomenergia-vállalat, a Roszatom vezetője megerősítette, hogy a busheri atomerőmű továbbra is kiemelt prioritás Moszkva számára, és bejelentette, hogy a biztonsági körülmények javulásával fokozatosan visszatérnek az orosz műszaki szakemberek a létesítménybe.
A kazanyi Oroszország–ASEAN csúcstalálkozó alkalmából szerdán Alekszej Lihacsov, a Roszatom vezérigazgatója hangsúlyozta, hogy a vállalat továbbra is teljes mértékben elkötelezett a busheri projekt folyamatos fejlesztése mellett. Megjegyezte, hogy a Roszatom fenntartotta az erőmű új energiatermelő blokkjainak építéséhez szükséges kritikus berendezések zavartalan gyártását, aláhúzva Oroszország hosszú távú elkötelezettségét az Iránnal folytatott nukleáris együttműködés iránt.
Ráadásul még Vitézy mellett is nehéz volt megszólalniuk! 


️
️
️
️ Cegléd irányába az M4 mellett vigyázzatok, 700 négyzetméteren ég a szemétlerakó....
️ Talán emlékeztek a híres tiszás szavazásokra a kampányban. Ukrajna csatlakozásának elindulása ma vajon mennyire örömteli a 3 millió tiszásnak? 
Így működik Magyar Péter befolyásolása a szómágiával! Figyeld
Mit ír?
A Záródokumentumba az évekkel ezelőtt konszenzussal elfogadott szöveg került. Majd azt, hogy finomodott a nyilatkozat.
Akkor most…
Újabb utánnyomás. A nyolcadik...
❤ Amikor Szakács Árpád jelezte, hogy ki akarja adni az Impexek korát egy méltó borítóval és persze az eredetiből kimaradt részekkel, már akkor is szkeptikus voltam,…
OECD: Magyarország munkaerőpiaca a leginkább kitett a mesterséges intelligencia térnyerésének
A szervezet elemzése szerint a vizsgált 34 ország közül Magyarországon érintheti a legtöbb állást a…
️FRISS! Magyar Pétert a Zsolti bácsi ügyről kérdezték Brüsszelben, így reagált:
Akik szerint B. Sanyika egy “áldozat”, jelezném, hogy senki sem kényszerítette semmire!
Vagy a tiszás Kontroll erre is képes volt?