ORBÁN BALÁZS: nem állt szándékomban félreérthetően fogalmazni 1956 ügyében. Hiba volt részemről, és ha ezzel valakit megbántottam, akkor ezért elnézést kérek.
Megerősítem, hogy ha szükség lesz rá, én…
A VI. Dražen Petrović Kosárlabda Emléktornán magyarországi nemzetiségi iskolák (pécsi és budapesti horvát, bajai német és a budapesti szerb), valamint két horvátországi gimnázium csapata vett részt.
Mindig a legtöbbet hozom ki magamból – mondta Dražen Petrović.
Példakép ő minden generáció számára: bizonyítja, hogy a befektetett munka megtérül, és felhívja a figyelmet arra, hogy vigyázzunk a saját életünkre és tudjunk békében együtt élni, sportolni, játszani.
ORBÁN BALÁZS: nem állt szándékomban félreérthetően fogalmazni 1956 ügyében. Hiba volt részemről, és ha ezzel valakit megbántottam, akkor ezért elnézést kérek.
Megerősítem, hogy ha szükség lesz rá, én…
Orbán Viktor: Magyarország ötösre vizsgázott árvízi védekezésből.
Gazdasági értelemben egy hidegháborúhoz közelítünk.
Magyarország, a magyarok, a magyar vállalatok érdeke az, hogy minket ne szorítsanak be egyik blokkba sem.
Csak akkor lehetünk sikeresek, ha azzal…
Magyarország mindig megvédi magát, régen is megvédte, ma is megvédi, és a jövőben is meg fogja védeni, minden lehetséges eszközzel.
ORBÁN VIKTOR: a politikai igazgatóm…
Kunsziget és térsége szennyvíztisztító telep korszerűsítése és bővítése - Ünnepélyes projektátadó
A környékbeli polgármesterek előrelátó, felelősségteljes döntéseinek és elkötelezett lépéseinek…
Magyar Péter hazudott! DK-s volt polgármester szervezi neki a pártot Dombóváron! Magyar Péternek Gyurcsány nem probléma!
A szuverén országok együttműködése a térség jövője
Észak-Macedónia megkerülhetetlen szereplője a régiónak, kiemelten a számunkra fontos észak-dél irányú korridorok vonatkozásában. Ezért Észak-Macedónia…
Orbán Viktor:
Egyre több ország mondja azt, hogy a migráció kérdésében igazuk van a magyaroknak: nem szabad beengedni az illegális migránsokat az európai kontinensre.