Miközben Európa szenved az energiaválságtól, Brüsszelben újabb szankciós csomagon dolgoznak. Magyarország érdekeit újra és újra meg fogjuk védeni! 


Miközben Európa szenved az energiaválságtól, Brüsszelben újabb szankciós csomagon dolgoznak. Magyarország érdekeit újra és újra meg fogjuk védeni! 


Holnap 9:10-kor érdemes a TV2-re kapcsolni 
Az olaszok is megelégelték: nem engedték be az országba a hajóval szállított illegális bevándorlókat. Kezdődik a külső nyomásgyakorlás, bírósági eljárás. 👎👊
15 munkanap, közel 190 óra és áll az egészségház Budakeszin!
Az egészségház megépítését a kormány 311 millió forinttal finanszírozza.
Így néz ki az építkezés 30 másodpercben.
Az agrárium előtt álló kihívások rávilágítottak arra, hogy mennyire fontos az élelmiszer önrendelkezés.

Hétfőn este a Batthyány Lajos Alapítvány által szervezett beszélgetésen vettem részt. Jó látni…

A schengeni határok védelme alapvető kötelességünk, amiért nem kritikát, hanem támogatást kellene kapnunk Brüsszeltől.
"Gyűlölet és összefogás".
Mondhatni pofon egyszerű a képlet.
Csákváron a szankciókról és a Nemzeti Konzultációról beszélgettünk
️
Az Országgyűlés külügyi bizottsága felszólította az ukrán kormányt, hogy határolódjon el a munkácsi Turul-szobor eltávolításától. 
Ilyen fotó csak Magyarországon készülhet.
Ugyanis az Európai Unió 27 tagállama közül, csak a magyar kormány kérdezi meg az emberek véleményét a brüsszeli szankciókról.
December 9-ig mindenki kitöltheti…