Napló/1382: Dévai Nagy Kamillával, Kásler Miklós miniszter úrral és Bajkai István képviselő úrral Vasvári Pál-díjat vehettem át a Nemzeti Múzeum zsúfolásig megtelt dísztermében.
Magyarország gázvásárlási szerződést kötött az orosz állami gázszolgáltatóval, a Gazprommal. Ez a megállapodás hosszú távon biztosítja a rezsicsökkentés vívmányainak a megőrzését.