Ha egy ilyen mászóteremben a gyerekek jó élményt szereznek, akkor vissza fognak jönni külön is, rendszeresen. A Sport43 program folytatásaként meghirdetett Éld+ keretében 17 sportágat próbálhatnak ki ingyen iskolás korú gyerekek, ebben a tanévben kétszázezer résztvevő a cél.
🧗Élménysport diákoknak – a program sajtótájékoztatóját az óbudai Monkey Boulderben tartottuk, a Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium diákjai aktív jelenlétében. A végén még én is kipróbáltam a falat.
A programot a Magyar Diáksport Szövetség (Hungarian School Sport Federation) koordinálja, köszönjük az együttműködést!

Jótékonyság lépésről lépésre! Legyen az Ön munkahelye a legaktívabb szeptember 22-től december 7-ig. Most szabadidős mozgással támogathat egy iskolát.

Itt vannak a közteherviselésről szóló Nemzeti Konzultáció kérdései!
5 téma, 5 kérdés, 5 videó.
5/1: SZEMÉLYI JÖVEDELEMADÓ
Egyetért-e Ön azzal, hogy a jelenlegi egykulcsos jövedelemadó-rendszert egy…

Ha megnézzük az Európai Bizottságnak a gazdasági ajánlásait, akkor az teljesen egybevág a Tisza Pártnak a többkulcsos adós elképzeléseivel. - Bagi Barna #fidelitas

A Lázárinfó tizenhetedik állomása Sopronban lesz a Széchenyi téren, az 56-os emlékmű mellett. Csütörtökön 17:00-kor találkozunk!

A nyugdíjasokat lenéző Magyar Péter a mai produkciójával csak a mentelmi ügyéről akarta elterelni a figyelmet. Aki bedől neki, az meg is érdemli!

Abban meg semmi meglepő nincs, hogy megdicsérte a…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média